Корисничка поддршка: 02 2772 272


Apple iPhone 11 Pro 64GB

63,300.00 ден

59,650.00 ден

Дознај повеќе
Apple iPhone 11 Pro 64GB

Apple iPhone 11 Pro Max 64GB

69,400.00 ден

67,000.00 ден

Дознај повеќе
Apple iPhone 11 Pro Max 64GB

Samsung Note 10 Plus

49,200.00 ден

48,000.00 ден

Дознај повеќе
Samsung Note 10 Plus

Xiaomi RedMi Note 8 Pro

16,700.00 ден

14,700.00 ден

Дознај повеќе
Xiaomi RedMi Note 8 Pro

Samsung A50s 4GB RAM/128GB

18,900.00 ден

16,500.00 ден

Дознај повеќе
Samsung A50s 4GB RAM/128GB

Apple Watch Series 5 44mm

31,950.00 ден

29,990.00 ден

Дознај повеќе
Apple Watch Series 5 44mm
12 месеци гаранција
12 месеци гаранција

со овластен сервис.

Бесплатна достава
Бесплатна достава

за сите нарачки.

16 години
16 години

присутни на пазарот.

Нарачај без ризик
Нарачај без ризик

и додатни трошоци.

Mobelix | Прва Премиум Мобилара

Понуда на неделата

Сервис на сите видови мобилни телефони

Професионално сервисирање на сите видови на мобилни телефони со најсовремена опрема.

Брз сервис на одредени модели на лице место по најниска цена.

servis ekran servis ekran

Екран

servis mreza servis mreza

Мрежа

servis baterija servis baterija

Батерија

servis staklo servis staklo

Стакло

servis zvucnik servis zvucnik

Звучник

servis kopcinja servis kopcinja

Копчиња

servis kamera servis kamera

Камера

servis softver servis softver

Софтвер

Најголем избор

Премиум Мобилни Телефони

Мобилни додатоци

Дознај повеќе

Мобилни додатоци

Последни новости

iPhone XR: најпродаван од Apple

И покрај високата цена, Apple минатата година најави дека iPhone X стана најпродаваниот iPhone модел по неговото претставување. Оваа година, изгледа дека корисницитe...

One Plus 6T: најновото од Oneplus

Во последните неколку години OnePlus се појави како компанија за луѓе кои сакаат телефон кој е брз, сигурен, без bloatware и поприфатлив од големите имиња од Samsung и Apple.

Samsung A9: најновото од Samsung

Samsung Galaxy A9 (2018) е прв смартфон во светот со четири камери. Главната камера има сензор од 24 мегапиксели, вториот е телефото со сензор од 10 мегапиксели, третиот е ултра-широк...


Бидете во тек со новостите

Останете информирани за сите нови понуди и попусти во нашата Премиум Мобилара.