Корисничка поддршка: 02 2772 272


iPhone 12 Pro

58,390.00 ден

56,590.00 ден

Дознај повеќе
iPhone 12 Pro

One Plus 9 Pro 5G

52,190.00 ден

49,190.00 ден

Дознај повеќе
One Plus 9 Pro 5G

Galaxy S20 FE

26,490.00 ден

25,790.00 ден

Дознај повеќе
Galaxy S20 FE

iPhone 11 64GB

38,100.00 ден

34,400.00 ден

Дознај повеќе
iPhone 11 64GB

Samsung Galaxy S20 Ultra

47,900.00 ден

44,200.00 ден

Дознај повеќе
Samsung Galaxy S20 Ultra

Galaxy Z Fold2 5G

116,800.00 ден

83,000.00 ден

Дознај повеќе
Galaxy Z Fold2 5G

Galaxy S21 Ultra 5G Snapdragon

59,650.00 ден

55,290.00 ден

Дознај повеќе
Galaxy S21 Ultra 5G Snapdragon

Samsung Galaxy Z Flip

49,200.00 ден

46,150.00 ден

Дознај повеќе
Samsung Galaxy Z Flip
12 месеци гаранција
12 месеци гаранција

со овластен сервис.

Бесплатна достава
Бесплатна достава

за сите нарачки.

16 години
20 години

присутни на пазарот.

Нарачај без ризик
Нарачај без ризик

и додатни трошоци.

Mobelix | Прва Премиум Мобилара

Понуда на неделата

Сервис на сите видови мобилни телефони

Професионално сервисирање на сите видови на мобилни телефони со најсовремена опрема.

Брз сервис на одредени модели на лице место по најниска цена.

servis ekran servis ekran

Екран

servis mreza servis mreza

Мрежа

servis baterija servis baterija

Батерија

servis staklo servis staklo

Стакло

servis zvucnik servis zvucnik

Звучник

servis kopcinja servis kopcinja

Копчиња

servis kamera servis kamera

Камера

servis softver servis softver

Софтвер

Најголем избор

Премиум Мобилни Телефони

Мобилни додатоци

Дознај повеќе

Мобилни додатоци

Последни новости

LiDAR Sensor: iPhone 12 Pro/Max

Новата серија на iPhone телефони, поточно iPhone 12 Pro и iPhone 12 Pro Max на задната страна имаат вградено ...

Apple Watch: Eject Water

Како да ја исфрлите водата од внатрешноста на часовникот користејќи ја опцијата "Water Lock"

Сервис: Батерија Samsung

Дали имаш видено како изгледа внатрешноста на една батерија на смарт телефон?


Бидете во тек со новостите

Останете информирани за сите нови понуди и попусти во нашата Премиум Мобилара.