Корисничка поддршка: 02 2772 272


Ново

Прва Премиум Мобилара

Мобеликс - 16 години со вас.

Дознај повеќе

Промотивно

iPhone XS Max 256GB

Отклучи ја брзината.

Дознај повеќе
iPhone XS Max 256GB

Промотивно

Samsung Note 9

Отклучете ја брзината.

Дознај повеќе
Samsung Note 9

Промотивно

Huawei Mate 20 Pro

Отклучете ја брзината.

Дознај повеќе
Huawei Mate 20 Pro

Промотивно

Blackberry KEY2

Отклучете ја брзината.

Дознај повеќе
Blackberry KEY2

Промотивно

OnePlus 6T

Отклучете ја брзината.

Дознај повеќе
OnePlus 6T

Промотивно

Samsung A9

Отклучете ја брзината.

Дознај повеќе
Samsung A9
Експресна достава
12 месеци гаранција

со овластен сервис.

Најголем квалитет
Бесплатна достава

за сите нарачки.

Брза поддршка
16 години на пазарот

присутни на пазарот.

Достава до дома
Нарачај без ризик

и додатни трошоци.

Понуда на неделата

Сервис на сите видови мобилни телефони

Професионално сервисирање на сите видови на мобилни телефони со најсовремена опрема.
Брз сервис на одредени модели на лице место по најниска цена.

Екран

Мрежа

Батерија

Стаклo

Звучник

Копчиња

Камера

Софтвер

Најголем избор

Премиум Мобилни Телефони

Мобилни додатоци.

Дознај повеќе

Мобилни додатоци

Последни новости

iPhone XR: најпродаван од Apple

И покрај високата цена, Apple минатата година најави дека iPhone X стана најпродаваниот iPhone модел по неговото претставување. Оваа година, изгледа дека корисницитe...

One Plus 6T: најновото од Oneplus

Во последните неколку години OnePlus се појави како компанија за луѓе кои сакаат телефон кој е брз, сигурен, без bloatware и поприфатлив од големите имиња од Samsung и Apple.

Samsung A9: најновото од Samsung

Samsung Galaxy A9 (2018) е прв смартфон во светот со четири камери. Главната камера има сензор од 24 мегапиксели, вториот е телефото со сензор од 10 мегапиксели, третиот е ултра-широк...


Бидете во тек со новостите

Останете информирани за сите нови понуди и попусти во нашата Премиум Мобилара.